BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 12566132
nr 1256 6132
Takarmatur
50/60-tal, 8-armar, Dia 68, höjd: 20 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:19:39
20/5 01:04:21
20 maj
Retro
Läs mer om Retro